Fame Mma 8 Wyniki 21 Eleven.2020 Roku? Najman Się Skompromitował! Wyniki Walk On-line

Światełka zawładnęły jego domem Najciekawiej zapowiada się walka pomiędzy Marcinem Najmanem a Kasjuszem Życińskim. Obaj panowie w ostatnich dniach mocno podkręcali atmosferę. Ponadto w Łodzi wystąpią m.in. znani z programów typu reality show: Alan Kwieciński, Paweł Tyburski i Maciej Szewczyk. Walczyć będą też panie, Dagmara Szewczyk zmierzy się z Kamilą “Zusje” Smogulecką. Fame MMA od początku istnienia nie jest obecne w żadnej telewizji.

Transmisje z gal są dostępne wyłącznie w systemie PPV. Tym razem dla fanów przygotowano dwa pakiety. Podstawowa wersja kosztuje 19,ninety nine zł i zapewnia transmisję w jakości HQ oraz dostęp do nagrania forty eight godzin po zakończeniu wydarzenia.

Rewanż Szredera Z Bizewskim W Karcie Stroll Fen 17 Baltic Storm

Druga opcja to wersja premium w cenie 24,99 zł. W tym przypadku jest już jakość HD, a transmisję będzie można sobie odtworzyć przez siedem dni. Dostęp można wykupić na stronie famemma.television.

Publikuj własne artykuły Polsat przejmuje Tako Media Testy nowego kanału DreamWorks 60 satelitów Starlink na orbicie – utracony 1. stopień rakiety TVP Kobieta – co w ofercie? stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę. Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym… Sprawdzamy pogodę dla Ciebie…

Karty Sędziowskie Z Gali Fen 10 Gold Edition

Wybory prezydenckie w USA W sobotni wieczór w Łodzi odbędzie się gala Fame MMA eight. Walki toczyć się będą w klubie “Wytwórnia”, jednak, co jest wielką zmianą, tym razem bez udziału kibiców. Fani gal z udziałem celebrytów już nie mogą się doczekać jej kolejnej odsłony. Fame MMA eight zapowiada się niezwykle pasjonująco, choć wszyscy galę będą mogli obejrzeć wyłącznie w internecie. Czytaj też: Niespodzianka dla brazylijskiej gwiazdy.

Wrzesiński przed obroną pasa. “Jestem lepszy niż podczas https://brucelee.org.pl/ poprzedniej walki” Masz newsa, zdjęcie lub filmik?

Fen 28 Lotos Battle Night Time: Pudzianowski Vs Szeliga (wideo)

Początek transmisji już w sobotę 21 listopada o godzinie 19.30. Czytaj też: Siostra Godlewska ostro o Don Kasjo. Chodzi o rzekomy romans z Marcinem Najmanem Czytaj też: Marcin Wasilewski zakończył karierę. Świat wspomina jego występy Zobacz także: Tymex Boxing Night.

fmma tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir